WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY WARTO NAM POMAGAĆ?

Pamiętaj, że każda Twoja poMOC ma ogromną MOC. Czasem nawet niewielki gest może zmienić na lepsze czyjeś życie a dzielić można się dosłownie wszystkim – dobrami materialnymi (pieniędzmi, żywnością, rzeczami i usługami) i tymi, których nie da się zobaczyć ani policzyć (swoim talentem, wiedzą, czasem, dobrą energią i humorem). To Ty najlepiej wiesz co możesz i chcesz przekazać innym.   

MOC takiej pomocy udziela się każdej z zaangażowanych w nią stron i osób. Zyskują na niej podopieczni Stowarzyszenia a często także ich najbliżsi, korzysta nasza organizacja, lokalna społeczność, a także sami wspierający – wolontariusze, osoby zrzeszone w lokalnych organizacjach obywatelskich, firmy oraz instytucje. TA WSPÓŁPRACA NAPRAWDĘ WSZYSTKIM SIĘ OPŁACA.

WOLONTARIAT

…dla każdego kto chce dobrowolnie i nieodpłatnie nieść pomoc naszym podopiecznym lub w inny sposób zaangażować się działania naszej organizacji.

DLA BIZNESU

…który chce być odpowiedzialny i angażować się w ważne dla lokalnych społeczności inicjatywy.

DLA ORGANIZACJI OBYWATELSKICH

…. które chcą mieć realny wpływ na swoje otoczenie i aktywnie współtworzyć lokalną społeczność.

DLA INSTYTUCJI

…które rozumieją, że wielosektorowa współpraca dodaje MOCy każdemu działaniu i pozwala efektywniej osiągać wspólne cele.

Scroll to Top