DLA BIZNESU

CZY SPOŁECZNE ZAANGAŻOWANIE TO ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ FIRMY?

Dołącz do Klubu Firm z MOCą! Wspieraj inicjatywy łączące pokolenia w trosce o lokalną społeczność i jej najbardziej potrzebujących członków.

CZYM JEST POMOCNY KLUB?

Do PoMOCnego Klubu zapraszamy firmy, które zdecydowały się podzielić swoją MOCą, by wspierać działalność Stowarzyszenia MOCnaMOC.

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAANGAŻOWAĆ?

Każda Wasza poMOC ma ogromną MOC. Czasem nawet niewielki gest może zmienić na lepsze czyjeś życie a dzielić można się dosłownie wszystkim – dobrami materialnymi (pieniędzmi, żywnością, rzeczami i usługami) i tymi, których nie da się zobaczyć ani policzyć (talentem, wiedzą, czasem, energią i humorem).

KTO MOŻE DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Każda firma, bez względu na charakter, obszar i zasięg działalności może zaangażować swoje zasoby finansowe, rzeczowe oraz ludzkie w działalność społecznie użyteczną, a także podzielić się swoimi produktami i usługami lub kompetencjami oraz czasem zarządu i pracowników.

CO KONKRETNIE ZYSKUJECIE?

CZY TA WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA?

MOC takiej pomocy udziela się każdej z zaangażowanych w nią stron i osób. Zyskują na niej podopieczni Stowarzyszenia a często także ich najbliżsi, korzysta nasza organizacja, lokalna społeczność, a także sami wspierający – wolontariusze, osoby zrzeszone w lokalnych organizacjach obywatelskich, firmy oraz instytucje. Angażując firmę w działania na rzecz lokalnych społeczności inwestujecie jednocześnie w rozwój Waszego przedsiębiorstwa.

JAK MOŻECIE DOŁĄCZYĆ?

Oferujemy całą gamę możliwości dzielenia się MOCĄ. Wybierzcie tę, która najbardziej Wam odpowiada i wpisuje się w możliwości i misję firmy oraz Wasze potrzeby i oczekiwania:

CO OFERUJEMY KLUBOWICZOM?

Wszystko to razem przyczynia się do wzMOCnienia konkurencyjności Waszego przedsiębiorstwa!

ZAINTERESOWANY?

Zgłoś chęć pomocy telefonicznie bądź za pomocą formularza.

Koordynatorki:

Aneta Baranowska tel. 515 144 141

Zuzanna Teper – Solarz tel. 503 019 081

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Scroll to Top